Ризоактив (BioNorma)

Ризоактив (BioNorma)

Краткое описание: Препарат високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої. Призначення: покращення азотного живлення рослин сої шляхом ефективного здійснення процесу б... Подробнее
342.00 грн Без НДС: 342.00 грн
Доставим за 30 минут
Любой вариант оплаты
Напиток в подарок!

Препарат високоактивних, конкурентоздатних бульбочкових бактерій для передпосівної обробки насіння сої.

Призначення: покращення азотного живлення рослин сої шляхом ефективного здійснення процесу біологічної фіксації азоту.

Діюча речовина: три штами бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum.

Цільові культури: соя.

Термін зберігання: 6 місяців при температурі +5…+18°С.

Фасування: 1, 5, 10 л та коробки по 2 кг.

Способи застосування: передпосівна обробка насіння сої.

Способи застосування: 2 л або 2 кг.

Механізм дії

Бульбочкові бактерії Bradyrhizobium japonicum вступають в симбіотичні стосунки з рослинами сої, здійснюють процес біологічної фіксації азоту, покращуючи їх азотне живлення.

В препараті поєднано три високоактивні штами азотфіксувальних бактерій Bradyrhizobium japonicum, які крім симбіотичних (вірулентність, конкурентоздатність, нітрогеназна активність), характеризуються рядом специфічних властивостей, що забезпечує кращий розвиток кореневої системи. Різні швидкості росту біоагентів підвищують імовірність утворення симбіотичного апарату (бульбочок) в продовж вегетації культури. Також дані штами володіють високою адаптивною здатністю до різних ґрунтових та погодних умов.

Переваги препарату:

  • Висока нітрогеназна активність
  • Збільшення врожайності на 0,25 – 0,6 т/га
  • Підвищення якості насіння за вмістом білка на 2,0 – 2,5%
  • Можливість завчасної обробки
  • Широкий діапазон способів обробки
  • Толерантність до ряду пестицидів

Інструкція по застосуванню

Особливості застосування: препарат Ризоактив випускається в трьох марках, Р (рідкий), Т (на основі торфу), В (на основі активованого вугілля), завдяки чому може використовуватися для передпосівної обробки насіння в господарствах з різним технічним оснащенням (ручна обробка, безпосередньо в сівалках, обробка за допомогою протруювальних машин).

Інструкція по застосуванню: рекомендуємо обирати марку Р для обробки насіння в протруювальних машинах, марку Т – для обробки вручну та за допомогою бетономішалок, марку В – для обробки безпосередньо в сівалці. При обробці насіння вручну або за допомогою спеціальних пристроїв (навантажувачів, бетономішалок, тощо) необхідно забезпечити рівномірний розподіл біопрепарату в масі насіння.

Сухий спосіб: додати необхідну кількість інокулянту (з розрахунку на 1 т насіння) безпосередньо в бункер сівалки, ретельно перемішати з насінням.

Сумісне використання препарату з хімічними протруйниками: біоагенти препарату толерантні до ряду препаратів для протруювання на основі протіоконазолу, металаксилу, флудіоксонілу, кіраксилу, карбоксину, тіабендазолу.

Ваш отзыв Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Ваше имя:
Рейтинг
Продолжить