Інформація про доставку

Доставка замовлень магазину "Агромайстер" по Україні здійснюється післяплатою компанією-перевізником "Нова Пошта". Це одна з найбільш надійних служб доставки, яка вже понад 10 років успішно займається вантажоперевезеннями по території України, має розвинену мережу складів і доступні ціни. Доставка відбувається за схемою "Склад - Склад". Після успішного оформлення та підтвердження замовлення Ви можете забрати його на складі компанії "Нова Пошта" у своєму місті.
Подивитися повний список складів "Нової Пошти" з адресами та контактними телефонами Ви можете, пройшовши за посиланням на офіційний сайт компанії Нова Пошта.
Терміни доставки визначатиметься корпорацією-перевізником і складають приблизно 1-2 дня. Тобто, якщо Ви оформили замовлення сьогодні, то завтра або післязавтра Ви зможете отримати його на складі в вашому місті.
Для отримання вантажу Вам потрібно номер декларації, який ми Вам повідомимо після відправки замовлення, і документ, що підтверджує особу. Якщо Ви хочете, щоб хтось забрав замовлення замість Вас, то Ви можете залишити контактну інформацію цієї людини при оформленні замовлення.
Вартість доставки встановлюється компанією "Нова Пошта". В середньому вартість доставки замовлення коливається від 30 до 100 грн. в залежності від ваги, віддаленості складу і вартості страховки.