Умови згоди

Інтернет-магазин - сайт має адресу в мережі Інтернет.
Товар - продукція, представлена ​​до продажу в інтернет-магазині.
Клієнт - розмістила Замовлення фізична або юридична особа.
Замовлення - оформлений належним чином запит Клієнта на купівлю Товару.
Транспортна компанія - третя особа, що надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.
1. Загальні положення
1.1. Ці Умови є публічною офертою відповідно до законодавства України та дотриманням норм Закону України "Про захист прав споживачів".
1.2. Замовляючи товари через Інтернет-магазин, Клієнт погоджується з цими Умовами. Фактом акцепту оферти є оформлення Замовлення.
1.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, в зв'язку з чим, Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах.
2. Оформлення Замовлення
2.1. Для оформлення Замовлення необхідно вказати фактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.
2.2. Продавець не несе відповідальності за достовірність інформації, що надається Клієнтом оформленні замовлення.
2.3. Замовлення Клієнта може бути оформлений в Інтернет-магазині.
2.4. Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту. Зазначена дата залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на виробництво Товару.
2.5. Якщо Клієнтом оформлений Замовлення на Товар у кількості, що перевищує наявне на складі у Продавця, Продавець інформує Клієнта шляхом направлення повідомлення по електронній пошті або по телефону, зазначеним Клієнтом при реєстрації, про те коли буде недостатня кількість Товару. Клієнт має право погодитися прийняти Товар в кількості, що є в наявності у Продавця, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 5 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати даний Товар із Замовлення.
2.6. Всі інформаційні матеріали, представлені на Сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості і характеристики Товару, включаючи кольори, розміри і форми. Деякі Товари можуть незначно відрізнятися від представлених на фотографії. У разі виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця.
2.7. У разі анулювання передплаченого Замовлення, сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту узгодженим сторонами способом.
3. Доставка
3.1. Доставка здійснюється транспортними компаніями за рахунок Замовника.
3.2. Доставка замовлення до транспортної компанії безкоштовно.
3.3. Кінцеві терміни отримання замовлення залежать від адреси та регіону доставки і роботи конкретної служби доставки.
4. Оплата Товару
4.1. Ціна Товару вказується в Інтернет-магазині за упаковку, ця інформація вказана поруч з ціною на Товар. Там же вказано кількість штук Товару в упаковці.
4.2. Ціна Товару в Інтернет-магазині може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Клієнтом Товар зміні не підлягає.
4.3. Продавець має право надавати Клієнту знижки на Товар і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані в Інтернет-магазині і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
4.4. Ціни на товари нашого інтернет - магазину вказані в гривні. Ціни в доларах США опубліковані в інформаційних цілях.
5. Повернення Товару
5.1. Клієнт має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару. Клієнти з міста Одеса можуть обміняти товар неналежної якості не пізніше ніж протягом 14 днів після покупки. Клієнти з інших міст України можуть обміняти товар неналежної якості не пізніше ніж протягом 21 дня після покупки.
5.2. Клієнт не має права відмовитися від Товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений Товар може бути використаний виключно купують його Клієнтом.
5.3. При відмові Клієнта від Товару відповідно до п.5.1 Умов Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат продавця на доставку від Клієнта повернутого Товару, не пізніше ніж через 10 днів з дати отримання Продавцем письмової заяви Клієнта.
5.4. Якщо на момент звернення Клієнта аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Клієнт має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за вказаний товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий Товар грошову суму протягом 3 днів з дня повернення товару.
5.5. Клієнт може повернути Товар неналежної якості виготовлювачу або Продавцю і зажадати повернення сплаченої грошової суми протягом гарантійного терміну, терміну придатності або, якщо такий строк не встановлений, в розумний термін, що не перевищує два роки. Клієнт також може вимагати заміни Товару неналежної якості або усунення недоліків.
5.7. У разі відмови Клієнта від договору і пред'явлення вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми відповідно до п.5.5 Умов, вартість Товару підлягає поверненню Клієнту протягом 10 днів з моменту отримання Продавцем письмової заяви Клієнта.
5.8. У разі якщо повернення грошових коштів здійснюється не одночасно з поверненням товару Клієнтом, повернення зазначеної суми здійснюється Продавцем шляхом перерахування відповідної суми на рахунок, вказаний Клієнтом.
6. Конфіденційність і захист персональної інформації
6.1. При реєстрації в Інтернет-магазині Клієнт надає наступну інформацію:
• прізвище та ім'я Клієнта
• адреса доставки Товару
• контактний телефон
6.2. Продавець використовує інформацію, представлену Клієнтом, в наступних випадках:
• для виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
• для аналізу роботи Інтернет-магазину;
• для направлення Клієнту повідомлень рекламно-інформаційного характеру
6.3. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Клієнта інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом, і тільки в обсязі, необхідному для виконання ними своїх зобов'язань.
6.4. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами законодавства України.
6.5. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
6.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Інтернет-магазину. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
7. Інші умови
7.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Клієнта він повинен звернутися до Продавця, використовуючи контактну інформацію, розміщену в Інтернет-магазині. Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
7.2. Визнання судом недійсності будь-якого положення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень.
7.3. Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині є власністю Продавця і / або його контрагентів.